Cryofos

Urządzenie do terapii Neuroleflex CRYOFOS wykorzystuje z przetestowaną i udowodnioną skutecznością kombinację zimna i ciśnienia, co daje znakomite rezultaty w leczeniu wskazanych dolegliwościach.

Kriostymulacja z CO2 działa szybciej i skuteczniej niż okłady z lodem.  Szczególna kombinacja zimna i ciśnienia stosowane do stymulacji neurolefleksów podczas terapii CRYOFOS wykazała, że mają one wyraźny, pozytywny wpływ na przebieg gojenia leczonych dolegliwości, z niemal natychmiastową ulgą od bólu.

Środek przeciwbólowy

– natychmiastowa ulga w bólu, w ciągu 30 sekund następuje zablokowanie receptorów bólowychprzez szok termiczny.

Działanie przeciwzapalne

– ogranicza produkcję enzymów.

Efekt naczynioruchowy

– szybki skurcz naczyń w połączeniu z ciśnieniem wywołuje efekt wysuszania leczonych tkanek. Reaktywny szczyt rozszerzenia naczyń krwionośnych jest osiągany w ciągu kilku minut, redukując stężenie histaminy, mleczanu i fibryny.

Efekt Myo-rozkurczowy

– połączenie skutków szoku termicznego i ciśnienia gazu rozluźnia włókna mięśniowe.

Efekt naczynioruchowy

– tworzy intensywny drenaż układu krwionośnego i limfatycznego.

Efekt rozluźniający

- likwiduje napięcie mięśni i ograniczenia ruchowe (np. lumbago, napięcie mięśni szyi i ramion).

Nieinwazyjne, naturalne i bezpieczne leczenie CRYOFOS jest odpowiednie zarówno dla młodych i starszych osób, jak również przy leczeniu urazów sportowych oraz rozwiązywaniu chronicznych problemów ruchowych.

Standardowy zabieg trwa zaledwie 1-2 minut, co bez problemu można dostosować do Twojego planu konsultacji, nawet z krótkim wyprzedzeniem.

Dodatkową zaletą CRYOFOS, jest jego relatywnie niski koszt i ekstremalnie krótkie sesje terapeutyczne pozwalające obniżyć koszt pojedynczej sesji, na czym skorzystasz zarówno TY i Twój pacjent. 

Odwiedź stronę producenta